Przejdź do treści

Zamówienie koszulek technicznych dla załogi

Zatrudniłem nowego pracownika i założyłem dział markietanka. Sekretarka miała dużo obowiązków i nie była już w stanie ze wszystkim się wyrabiać. Musiałem ją odciążyć a o dziale marketingu to już od jakiegoś czasu myślałem. Wszystko załatwiłem bardzo sprawnie.

Koszulka techniczna z nadrukiem dla każdego pracownika

koszulki techniczne z nadrukiemPracownik, którego zatrudniłem świetnie się sprawdzał i miał mnóstwo ciekawych pomysłów. Właśnie takiej osoby potrzebowałem. Projekt, z którym pojawił się w moim biurze bardzo mi się spodobał i od razu się na niego zgodziłem. Janusz, nowy pracownik marketingu zaproponował, żeby kupić dla każdego pracownika koszulki techniczne z nadrukiem, ponieważ często oni spotykali się z odbiorcami a te koszulki miały być dodatkową wizytówką firmy. Załoga w dziale technicznym liczyła sobie pięćdziesięciu pracowników i tyle koszulek należało zamówić. Janusz zadeklarował, że nadrukiem zajmie się osobiście i gotowy projekt zleci firmie, która profesjonalnie wykonuje nadruki na koszulkach technicznych. Miałem tylko jeden warunek, żeby koszulki były w kolorze granatowym a co do reszty, Janusz miał wolną rękę. Ze wszystkim uporał się wręcz błyskawicznie i już w następnym tygodniu pracownicy otrzymali firmowe koszulki z nadrukiem. Janusz zdecydował się na współpracę z jedną z najlepszych firm, ponieważ koszulki techniczne były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Koszt nie był wysoki i z ogromną przyjemnością go pokryłem. Pracownicy byli zachwyceni.

Wiele zmian zostało wprowadzonych w mojej firmie a wszystkim zajmował się Janusz. Nawet zorganizował dla pracowników imprezę firmową, na której pojawili się wszyscy. Każdy świetnie się bawił a ludzie dzięki temu mogli jeszcze bardziej zintegrować. Wszystko w firmie działało jak należy.