Przejdź do treści

Zdobycie finansów na zakup grzejników do szpitala

 

Szpital, którym zarządzałem wymagał wielu inwestycji, ponieważ ogrzewanie od ostatniego roku nieco szwankowało. Owszem, starałem się o pieniądze na ten cel, jednak zawsze były ważniejsze wydatki i musiałem czekać. Pilnowałem tego tematu, ponieważ sprawa była bardzo pilna.

Sale szpitalne z grzejnikami konwekcyjnymi

grzejniki konwekcyjneW czasie, kiedy czekałem na finanse dla szpitala, to rozejrzałem się za grzejnikami do szpitala. Planowałem wybrać najlepsze, żeby mieć już temat na długie lata załatwiony. Większość producentów polecało grzejniki konwekcyjne, które sprawdziłem sobie dokładnie i przyznałem, że będzie to najlepszy wybór. Pod koniec sierpnia zapadła decyzja, dzięki której otrzymałem środki finansowe na renowację szpitala. Było sporo rzeczy do zrobienia, jednak ogrzewanie było sprawą priorytetową. Skontaktowałem się z producentem grzejników konwekcyjnych, żeby dopytać o ofertę. Potrzebowałem grzejników do pięćdziesięciu sal i było to dość spore zamówienie. Dlatego liczyłem, że uda mi się zdobyć chociaż jakąś małą zniżkę. Producent, z którym podjąłem negocjację był dość nieugiętym człowiekiem, jednak miałem dużo argumentów, które go przekonały. Dzięki temu udało mi się zamówić u niego grzejniki do sal szpitalnych w mocno obniżonych cenach. Dodatkowo załatwiłem montaż o połowę tańszy i tym oto sposobem został mi jeszcze budżet na inny cel. Kiedy już w salach zostały zamontowane grzejniki, to wiedziałem, że pacjentom będzie ciepło i komfortowo o kresie jesiennym i zimowym.

Pozostałe finanse przeznaczyłem na remont korytarza na pierwszym piętrze. Zainwestowałem też w stołówkę, bo ona także wymagała zmian. Szpital prezentował się już nieco lepiej i byłem zadowolony, że udało mi się osiągnąć ten cel i wystarczyło mi na wszystko pieniędzy. 

Wiele rodzajów grzejników z konwencja znaleźć można na: https://www.jaga.com.pl/